Společná objednávka se slevou až 20%.Více

Vedoucí výroby

Do našeho týmu hledáme šikovného/ou kolegu/yni na pozici Vedoucí výroby.
Máš praxi v potravinářském průmyslu? Baví tě technologie výrobních procesů? Tak jsi tady správně!

NutritionPro je nový, rychle rostoucí startup z oblasti FoodTech. Přišli jsme na trh s námi vyvinutým algoritmem, který je schopen vytvořit klientovi jídelníček na míru založený na údajích o jeho těle. Tím to ale nekončí – jídlo pro něj uvaříme a dovezeme ho až ke dveřím!

Budeš mít na starosti jednu z nejdůležitějších části projektu - kontrolu celého výrobního procesu.

Náplň práce:

  • Intenzivní komunikace a kontrola výrobních procesů u našich dodavatelů - externích kuchyní.
  • Zajištění a kontrola plnění technologických a kvalitativních norem dle požadavků firmy.
  • Stalá optimalizace, analýza a zlepšování výrobních procesů.
  • Udržování rotace receptů.
  • Vytvoření nových produktových řad.

Jak vypadá ideální kandidát?

  • Zkušenosti z výrobního provozu v gastronomii min. 5 let
  • Znalost, orientace v HACCP a IFS normách a předpisech
  • Samostatnost a aktivní přístup k práci
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Výhoda, ale ne nutnost je praxe s výrobou krabičkových diet.

Co od nás získáte?

  • Motivující finanční ohodnocení, měsíční a kvartální bonusy
  • Full-time uplatnění
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy
  • Multisport kartu
  • Posilovnu a lekce jógy přímo v kanceláři zdarma

Sídlíme v moderních kancelářích v srdci Karlína, takže mimo jiné dostaneš i skvěle prostředí pro navázání kontaktů, neformální atmosféru bez dress code a velkou terasu s výhledem na Prahu!

Těšíme se na tvoje CV a rádi tě uvítáme v našem týmu NutritionPro!

Kontakty:

marie@nutritionpro.cz
+420 775 514 775